HAKKIMIZDA

ULUSOYLAR GROUP, çevre dostu tekstil ve tanıtım ürünleri ile promosyon sektöründe faaliyet gösteren bir kurumdur. Kuruluşumuz ekibinde; tekstil tasarımı, promosyon, endüstriyel tasarım, reklam, halkla ilişkiler ve medya deneyimli dinamik bir kadroya sahip olan ULUSOYLAR GROUP, tasarım ve üretim ekibiyle, bez çanta ve ambalaj ürünlerinde yüksek üretim kapasitesine sahiptir.

Çevreci tanıtım ürünleri ve tekstil ürünlerinde müşteriye özel ve ürün odaklı üretimler de yapan ULUSOYLAR GROUP, ‘daha az tüketim, daha temiz bir dünyada sağlıklı nesiller için’ teması ile hareket ederek sürdürülebilirlik ve geri dönüşümlü ürünlerin kullanımı konularındaki AR-GE ve inovasyon çalışmalarını sürdürmektedir.

ULUSOYLAR GROUP, gelecek nesillere sağlıklı, temiz ve yaşanabilir bir dünya bırakmak adına, kısıtlı kaynakların verimli kullanımına yönelik ürün ve projeler üreten, uygulayan ve bu alanda ki hizmetleri sunan öncü bir kuruluştur.

Gelecek nesillere sağlıklı, temiz ve yaşanabilir bir dünya bırakmak için; Doğanın dengelerini bozmayan bir üretim ve tüketim alışkanlığı edinilmesi için kullanım sürecinde ve sonrasında doğaya zarar vermeyen, doğal ortamlarda çözünebilen ve geri dönüşümde kullanabilir hammaddeler ile üretim yapmaktayız.

Dünyamızın tükenmeye yüz tutan kaynaklarını verimli kullanımına yönelik olarak üretimde geri dönüştürülmüş ve geri dönüşebilen hammaddeleri kullanmaktayız.

Vizyonumuz

“Daha az tüketim, daha temiz bir dünyada sağlıklı nesiller için” teması ile yola çıkan ULUSOYLAR GROUP, kaliteli, sağlıklı, temiz ve yaşanabilir bir dünya oluşturmak için bilgi ve üretkenliğe dayalı doğaya “görsel” değil, “doğallığına” duyarlı ürün ve hizmetler sunmayı ilke edinmiştir.

Misyonumuz

Coğrafyamız da doğa dostu tekstil, tanıtım ve promosyon ürünleri pazarında lider, yeşil teknolojik fikirler üzerine proje ve tasarımlarla kurumlara +1 kalite değer katan kuruluş olmayı hedeflemektedir.